zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

  • Nowy

CHŁODZENIE WODNE COOLER MASTER MASTERLIQUID 240 ATMOS ARGB

Z33870
776,00 zł
Brutto

360 STOPNI CHŁODU
Następna generacja chłodzenia cieczą AIO nadeszła wraz z MasterLiquid 240 Atmos. Atmos to nasze przyszłościowe, innowacyjne podejście do tego, czym może i powinna być chłodnica AIO. Wyjątkowo cicha praca dzięki wentylatorom SickleFlow Edge. Zoptymalizowane doświadczenie użytkownika od rozpakowania po oprogramowanie MasterCTRL. Górna pokrywa pompy w pełni konfigurowalna za pomocą własnych kreacji wydrukowanych w 3D. Przyjazna dla środowiska konstrukcja. Nasza charakterystyczna konstrukcja dwukomorowej pompy, udoskonalona. Atmos reprezentuje to, co najlepsze w nowoczesnym chłodzeniu cieczą AIO, pełne 360 stopni chłodzenia.

UDOSKONALONA KONSTRUKCJA DWUKOMOROWA
Nasza najnowsza opatentowana konstrukcja dwukomorowa została udoskonalona w celu zwiększenia synergii chłodzenia. Nowa konstrukcja zwiększa ciśnienie wody i optymalizuje przepływ wody bezpośrednio do gorącego punktu procesora.

LEPSZA JAKOŚĆ
W pełni zautomatyzowana produkcja i montaż pompy z pełną historią produkcji.

KONSTRUKCJA PRZYJAZNA DLA ŚRODOWISKA
Górna pokrywa pompy została wykonana z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, podczas gdy 35% materiałów metalowych coolera nadaje się do recyklingu. Wraz ze zrównoważonymi materiałami opakowaniowymi i 30% redukcją całkowitego rozmiaru opakowania, Atmos jest pionierem ekologicznym.

NAJNOWSZE WENTYLATORY SICKLEFLOW EDGE 120
Preinstalowane wentylatory SickleFlow Edge 120 mm dodatkowo poprawiają wydajność chłodzenia i upraszczają instalację.
Z33870

Opis

Gwarancja
24 miesięcy
Nr katalogowy
MLX-D24M-A25PZ-R1
Jednostka miary
SZT