zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

  • Nowy

DRON UGO TAJFUN 2.0 (USZKODZONE OPAKOWANIE)

Z33003UO
171,00 zł
Brutto

Banner

Czerp FUN z użytkowania UGO Tajfun 2.0

Wzbij się w powietrze z UGO Tajfun 2.0. Ten niewielkich rozmiarów dron jest świetnym wyborem dla początkujących miłośników latania, dzięki intuicyjnej obsłudze. Pomocne w przestworzach będą zaawansowane rozwiązania, w które dron został wyposażony: 6-osiowy żyroskop, system zawiśnięcia w powietrzu oraz szereg innych funkcji ułatwiających sterowanie, w tym funkcję lądowania w awaryjnej sytuacji.

Steruj wygodnie – pilotem lub telefonem

Sterowanie UGO Tajfun 2.0 jest niezwykle proste i intuicyjne. Lewy drążek odpowiada za wysokość maszyny w powietrzu oraz jej obrót wokół własnej osi. Prawy z kolei umożliwia zajmowanie pozycji w płaszczyźnie poziomej  – poruszanie się do przodu, tyłu i na boki. Osobne przyciski służą do wykonania obrotu o 360 stopni, trymowania lotu, zmiany prędkości poruszania się oraz jego awaryjnego lądowania. Dodatkowo dronem pokierujesz nie tylko przy użyciu pilota, ale także korzystając ze specjalnej aplikacji na telefon.

Zwinny i szybki

Zaczynasz swoją przygodę z lataniem i zależy Ci na nieskomplikowanej obsłudze? Dzięki intuicyjnemu sterowaniu dron jest przyjazny dla początkujących. Jego maksymalna prędkość to 3 m/s. To w zupełności wystarczy, aby wykonać najróżniejsze akrobacje. Zasięg urządzenia pozwala na latanie wokół sterującego Tajfunem pilota w odległości maksymalnie 100 metrów.

Jeszcze więcej latania

Ładowanie urządzenia trwa od 180 do 210 minut i pozwala na lot o długości do 20 minut. Rozrywkę w powietrzu można jednak wydłużyć – i to bez ładowania baterii. Do zestawy dołączony jest bowiem dodatkowy akumulator, który dwukrotnie wydłuża czas spędzony na zabawie z UGO Tajfun 2.0 – wystarczy bezpiecznie wylądować maszyną i zmienić źródło zasilania, by cieszyć się kolejnymi chwilami w przestworzach.

Prostota i bezpieczeństwo w powietrzu

W zestawie – poza UGO Tajfun 2.0 i dodatkową baterią wydłużającą czas korzystania z drona – dołączone zostały części zapasowe, które mogą być pomocne w awaryjnych sytuacjach. Wśród nich znajdziesz dodatkowe śmigła oraz specjalne osłonki zabezpieczające przed uszkodzeniami. Z ich montażem bez trudu poradzą sobie nawet mniej doświadczeni fani latania.

Z33003UO

Opis

Gwarancja
24 miesięcy
Nr katalogowy
UDR-2019
Kod EAN
Z33003UO
Jednostka miary
SZT