zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

  • Nowy

OBUDOWA COOLER MASTER HAF 700 ARGB FULL TOWER Z OKNEM LED + KONTROLER BIAŁA

Z33953
1 659,00 zł
Brutto

BERSERKER

Aby uwolnić swój prawdziwy potencjał, komponenty chłodzenia muszą działać nie indywidualnie, ale razem jako ekosystem. Odpowiednia obudowa może to zrobić za Ciebie. HAF 700 otwiera nową erę wydajności termicznej dzięki unikalnym funkcjom zaprojektowanym w celu przekroczenia standardów współczesnych rozwiązań chłodzących. Odkryj na nowo PC DIY: formę rozrywki, dopracowany zestaw umiejętności, wykwintną formę sztuki i sposób na życie.

W duchu HAF Legac firmy Cooler Master

Debiutujący w 2008 roku HAF od dawna jest synonimem doskonałej wydajności i swobody majsterkowania. HAF 700 ucieleśnia ducha i duszę klasycznego, zorientowanego na wydajność projektu HAF, jednocześnie szczycąc się szczegółami mechanicznymi i estetyką.

Standard HAF w chłodzeniu

Jeśli chodzi o HAF 700, oczekuj tylko najlepszej jakości produktu i wydajności termicznej. Stworzony z myślą o utrzymaniu minimalnego poziomu hałasu w konfiguracji fabrycznej, HAF 700 przełamuje przemysłowe ograniczenia, jeśli chodzi o wydajność sprzętu. Od piętnastu wentylatorów 120 mm, po podwójne chłodnice 360 i 480 mm, HAF 700 bez wysiłku daje przewagę nad resztą.

Zrewolucjonizowana dekada projektowania HAF

HAF 700 wykorzystuje rozbudowany system beznarzędziowy, którego celem jest maksymalne ułatwienie i usprawnienie procesu budowy.
zarówno dla doświadczonych, jak i zwykłych konstruktorów. Wyposażony w innowacyjne przełomowe rozwiązania, takie jak beznarzędziowa instalacja GPU i PSU, ta wyjątkowa obudowa zapewnia doświadczenie niespotykane nigdzie indziej na rynku

ARGB Gen 2: Odblokowany pełny zakres personalizacji

Dzięki preinstalowanym urządzeniom ARGB Gen 2 od góry do dołu, HAF 700 oferuje użytkownikom bezprecedensowy poziom swobody w dostosowywaniu oświetlenia. W przeciwieństwie do urządzeń ARGB Gen 1, które wymuszają sterowanie oświetleniem w zestawach, ARGB Gen 2 pozwala na niezależne sterowanie każdą diodą LED. Dzięki kompatybilności wstecznej i pełnej obsłudze urządzeń innych producentów, ARGB Gen 2 pozwala na tworzenie bardzo zróżnicowanych konfiguracji za pomocą kilku prostych kliknięć.

HAF700 naprawdę nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o wsparcie sprzętowe. Czerpiąc inspirację z naszej stale rosnącej społeczności entuzjastów, HAF 700 jest w stanie pomieścić płyty główne EATX, takie jak Dominus Extreme, a także karty graficzne dowolnej wielkości, zarówno w orientacji poziomej, jak i pionowej.
Użytkownicy mogą cieszyć się bezpośrednim wlotem bocznym i obsługą zasilaczy do 200 mm, a także niezrównaną liczbą opcji instalacji dysków, pomp i chłodnic.

Wsparcie dla chłodnic Mammoth HAF 700 zapewnia użytkownikom niezrównane opcje wsparcia chłodzenia po wyjęciu z pudełka. Użytkownicy mogą wybierać między instalacją różnych rozmiarów chłodnic w różnych miejscach montażowych: 480 mm (panel boczny), 360 mm (panel przedni, panel dolny lub do dwóch chłodnic na panelu górnym) lub 240 mm (panel tylny).
Z33953

Opis

Gwarancja
24 miesięcy
Nr katalogowy
H700-WGNN-S00
Jednostka miary
SZT