zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

  • Nowy

MULTIPORT ADAPTER NATEC FOWLER 2 V2 USB-C-HUB USB 3.0 3X, HDMI 4K, USB-C, RJ45, SD, MICRO SD

Z33814
163,00 zł
Brutto

Podłącz co zechcesz i pracuj wydajniej

Poznaj Natec Fowler 2 V2 – odświeżoną wersję cenionego multiportu Natec Fowler 2, który wyposażono w aż 8 portów. Osiągnij więcej dzięki usprawnionemu gniazdu HDMI ze wsparciem dla rozdzielczości 4K i odświeżania 60 Hz oraz wydajniejszym portem RJ-45 zdolnym do obsługi prędkości 1 Gb/s. Większa funkcjonalność i dobrze znane rozwiązania. Oto Natec Fowler 2.

Cechy główne
Korzystaj z ulubionych akcesoriów

Natec Fowler 2 to ceniona funkcjonalność i wygoda w nowym wydaniu. Zapomnij o ciągłym przełączaniu urządzeń między portami i skup się na tym, co istotne. Dzięki trzem gniazdom USB 3.0 typu A nie musisz już decydować, które akcesorium odłączyć, aby podpiąć kolejne. Znacznie szybciej skopiujesz też duże pliki. Standard USB 3.0 zapewnia przepustowość nawet do 5 Gb/s.

Mniej migotania = większy komfort

Większe odświeżanie to nie tylko płynniejszy ruch, ale i mniejszy efekt migotania, co przekłada się na większy komfort i brak zmęczenia oczu w trakcie długich sesji. Dzięki zaimplementowanemu gniazdu HDMI, Natec Fowler 2 bez trudu obsłuży rozdzielczość 4K z odświeżaniem 60 Hz. Ciesz się szczegółowym obrazem i większą płynnością nawet na dużym ekranie.

Stabilny Internet do 1 Gb/s

Prowadzisz liczne spotkania bądź szkolenia online? Jeśli tak, szybki Internet jest Ci niezbędny na co dzień. Dzięki Natec Fowler 2 wykorzystasz w pełni potencjał swojego łącza. Po prostu podłącz kabel do gniazda RJ-45 obsługującego prędkość nawet 1 Gb/s i ciesz się stabilną pracą bez zakłóceń.

Kopiuj zdjęcia i filmy

Twój komputer nie został wyposażony we wbudowany czytnik kart pamięci? Bez obaw. Natec Fowler 2 rozwiąże ten problem. Dzięki wbudowanym czytnikom kart pamięci SD oraz microSD z łatwością przeniesiesz swoje ulubione zdjęcia czy nagrane filmy. Oba czytniki masz zawsze pod ręką. To proste.

Cechy dodatkowe
Podłącz i naładuj. Po prostu

Ładowanie przelotowe z wykorzystaniem wbudowanego portu to wyjątkowo przydatna funkcjonalność. Korzystając z podłączonego do ładowarki Natec Fowler 2 nie tylko naładujesz swoje urządzenie, ale dzięki wsparciu technologii Power Delivery 3.0 zrobisz to jeszcze szybciej niż dotychczas. Wszystko za sprawą automatycznego określenia wartości natężenia i mocy (maksymalnie 100 W) niezbędnych do szybkiego i bezpiecznego ładowania.

Zmień swój smartfon w komputer

Dzięki adapterowi Natec Fowler 2 wykorzystasz pełnię możliwości swojego smartfona wyposażonego w technologię DEX, Huawei EMUI Desktop lub PC Mode. Podłącz telefon do monitora lub telewizora i ciesz się funkcjami standardowego komputera. Używanie wielu aplikacji i przełączanie się pomiędzy nimi będzie jeszcze wygodniejsze po podpięciu klawiatury i myszki. Z Natec Fowler 2 bez problemu stworzysz swoje wymarzone stanowisko do pracy zdalnej lub domowej nauki, a wszystko to bez instalacji dodatkowych sterowników. Po prostu podłącz i korzystaj. 

Zabierz go ze sobą

Wymiary 105 x 50 x 16 mm i masa wynosząca zaledwie 75 gramów pozwolą Ci zabrać Natec Fowler 2 niemal wszędzie. Bez trudu zmieścisz go do niewielkiej torby, kieszeni czy plecaka. Co więcej, stonowana kolorystyka i elegancki design sprawią, że bez trudu wkomponujesz go w swoje stanowisko, czy też użyjesz na ważnej konferencji. 

Z33814

Opis

Gwarancja
24 miesięcy
Nr katalogowy
NMP-2162
Jednostka miary
SZT