zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

  • Nowy

ZESTAW 2W1 NATEC SQUID CZARNY KLAWIATURA+MYSZ US BEZPRZEWODOWA OPTYCZNA (USZKODZONE OPAKOWANIE)

Z32724UO
52,00 zł
Brutto

Komfort i trwałość to atuty pracy z Natec Squid

Natec Squid to bezprzewodowy zestaw stworzony z myślą o komfortowej pracy biurowej. W jego skład wchodzi zarówno klawiatura z trwałym mechanizmem membranowym, jak i mysz wyposażona w precyzyjny sensor optyczny. Pracuj wydajniej i postaw na sprawdzone rozwiązania.

Cechy główne
Efektywna i cicha praca

Ergonomia jest najważniejsza podczas wielogodzinnego korzystania z klawiatury, szczególnie w przypadku codziennej pracy biurowej. Naprzeciw potrzebom osób często korzystających z takich peryferii wychodzi Natec Squid. Urządzenie pochwalić może się rozwiązaniami zwiększającymi wygodę użytkowania, jak chociażby płaskim profilem klawiszy, które zostały pokryte powłoką odporną na ścieranie. Pod przyciskami znajduje się membranowy mechanizm, dzięki któremu ograniczona została głośność wykonywanych kliknięć.

Precyzja ruchów

Poza klawiaturą w pracy biurowej kluczowa jest również myszka. Natec Squid oferuje czuły kontroler z precyzyjnym sensorem optycznym o rozdzielczości do 1600 DPI. Wartość tę jednak można zmienić błyskawicznie – za pośrednictwem specjalnego przycisku zmiany DPI, ustawiając wartość parametru na 800, 1200 lub 1600 DPI. Myszka pochwalić może się również ergonomiczną konstrukcją oraz gumową rolką, zwiększającą wygodę przeglądania dokumentów i stron internetowych.

Cechy dodatkowe
Inteligentne zarządzanie energią

Do zasilenia zestawu Natec Squid wystarczą dwie pojedyncze baterie – jedna AA w przypadku myszy i jedna AAA do prawidłowego funkcjonowania klawiatury. Dodatkowo, celem maksymalnego wydłużenia żywotności baterii, zestaw został wyposażony w inteligentną technologię zarządzania energią, która uśpi urządzenia, jeśli przez dłuższą chwilę nie będziesz z nich korzystać. Ekspresowo wybudzisz je jednym kliknięciem przycisku.

Pozbądź się przewodów

Oba urządzenia pozwalają na bezprzewodową komunikację 2.4GHz z komputerem. Dzięki temu możesz korzystać z zestawu Natec Squid w odległości nawet 10 metrów od obsługiwanego urządzenia. Co więcej, mysz została wyposażona w specjalny schowek na odbiornik USB, dlatego nie musisz martwić się o jego utratę podczas podróży. Zadbaj o komfort swojej pracy z Natec Squid.

Z32724UO

Opis

Gwarancja
24 miesięcy
Nr katalogowy
NZB-1989
Kod EAN
Z32724UO
Jednostka miary
SZT